Praktična nastava

Bure d.o.o. poziva sve učenike trgovačke škole, zanimanje Prodavač, da se u sklopu programa dualnog obrazovanja prijave za stručnu praksu i obuku koju će u poslovnicama Bure provoditi stručno osoblje.

Tražene kvalifikacije:

  • izražene komunikacijske vještine u svrhu kvalitetnog vođenja prodajnog razgvora
  • volja za učenjem i radom na svom razvoju
  • motivacija za posao prodavača
  • predanost i ozbiljnost u pristupu poslu

Nudimo:

  • veliki udio praktične nastave
  • mjesečnu naknadu za rad, a od drugog razreda ugovor o radu s prijavom na mirovinsko osiguranje
  • osobnog mentora te povratne informacije o radu
  • rad u kvalitetnim uvjetima uz stvarne rezultate od strane duciranih mentora i kvalitetnih prodavača
  • plaćen prijevoz za posao
  • mogućnost stalnog zaposlenja po završetku

Za sve dodatne informacije, molimo da nas kontaktirate.


Poziv učenicima

I. razreda kvalifikacije prodavača prema modelu dualnog obrazovanja na obavljanje Trgovačke prakse u školskoj godini 2019./2020.

Pozivaju se svi zainteresirani učenici I. razreda kvalifikacije prodavač prema modelu dualnog obrazovanja (m/ž), da se od 3. do 6. ožujka 2020. godine prijave na poziv za obavljanje Trgovačke prakse u našim prodavaonicama u školskoj godini 2019./2020.

Posjedujete li spretnost, dobru fizičku spremnost, komunikativnost kao i želju za učenjem i stjecanjem novih znanja i vještina pozivamo vas da svoje prijave dostavite na navedenu adresu elektroničke pošte. Uz prijavu potrebno je dostaviti životopis, motivacijsko pismo, potvrdu o upisu u prvi razred srednje strukovne škole za kvalifikaciju prodavač i liječničku potvrdu medicine rada.

Pridružite nam se jer mi vam pružamo mogućnosti.

Naziv gospodarskog subjekta

Odgovorna osoba

Kontakt

SPAR Hrvatska d.o.o.

Pamela Srbljanin

pamela.srbljanin@spar.hr

KIK TextilienundNon-Food d.o.o.

Mirjana Ciglenečki

marijana.ciglenecki@kik.hr

Lesnina H d.o.o.

Tanja Kalogjera

Daniela Okičan

posao@xxxlesnina.hr

PEVEC d.d.

Jelena Barić

jelena.baric@pevec.hr

BURE d.o.o.

Gordana Eškinja

gordana.eskinja@bure.hr

TP VARAŽDIN d.o.o.

Danijela Kramar Šeruga

danijela.kramar@tpvz.hr; kadrovska@tpvz.hr

METSS d.o.o. Čakovec

Josip Slonja

josip.slonja@metss.hr; metss@metss.hr

Međimurka BS

Leo Horvat

leo@medjimurka-bs.hr

PRIMA COMMERCE d.o.o.

Anđelka Višnjević

andelka-kad@prima-commerce.hr

MAX & MORIS d.o.o.

Dijana Bošnjak,

Oliver Knezović,

Tatjana Parmač

dijana.bosnjak@max-moris.hr

oliver@max-moris.hr; tatjana@max-moris.hr

Tommy d.o.o.

Iskra Jurić

iskra.juric@tommy.hr

Termo-metal d.o.o.

Silvano Ajhner

termo-metal@po.t-com.hr

Kaufland Hrvatska k.d.

Tea Bonačić Martan

tea.bonacic.martan@kaufland.hr

Müller d.o.o.

Ivan Bognar

Ivan.Bognar@mueller.de

Konzum plus d.o.o.

Marta Bočkaj

Marta.Bockaj@konzum.hr

ŠILEC D.O.O.

Tihomir Horvatić

silec.d.o.o@vz.t-com.hr

KEMOBOJA - DUBRAVA d.o.o.

Marina Duvnjak

info@kemoboja.hr


Posao

Tražimo djelatnike (m/ž)

  • rad na određeno vrijeme s mogućnošću stalnog zaposlenja
  • minimalno srednja stručna sprema
  • radno iskustvo poželjno - ali nije uvjet

Za sva dodatna pitanja slobodno nas kontaktirajte.


Prijavite se putem ovog obrasca

Ovo polje je obavezno.
E-mail adresa je neispravna.
Ovo polje je obavezno.
Ovo je obavezno polje.
PRETRAŽI DATOTEKE
Invalid Input

Ove web stranice koriste kolačiće kako bi poboljšale Vaše korisničko iskustvo i vodile analitiku o posjećenosti.
Saznaj više...

U redu Izbriši kolačiće